Pracuję jako niezależny grafik komputerowy świadcząc profesjonale usługi w zakresie szeroko pojętej grafiki dla przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Zajmuję się również kompletnym opracowywaniem Corporate Identity, powszechniej znanej jako identyfikacja wizualna firm. Moją specjalizacją jest projektowanie grafiki zgodnej z najwyższymi standardami i prześcigającej obecne trendy.  

Projektowanie stron www

projektowanie stron www

W swojej ofercie posiadam profesjonalne projektowanie stron internetowych.

 
Jeśli szukasz grafika komputerowego, który zna się na rzeczy to dobrze trafiłeś. Projektowane przeze mnie strony internetowe są wyjątkowe, niepowtarzalne i indywidualnie dopasowane do każdego klienta.
 
Tutaj nie ma miejsca na szablonowe podejście. Z projektami które oferuję będziesz krok przed konkurencją.
 
Jako grafik komputerowy w swojej karierze wykonałem setki projektów na potrzeby internetu. Zaufaj profesjonaliście.
Jeśli masz pytania napisz do mnie przez formularz kontaktowy lub na grafik@arturmarciniak.pl
 

Projektowanie logo

 Profesjonalne projektowanie logotypów

W mojej ofercie znajdą Państwo profesjonalne projektowanie logotypów, czyli znaków graficznych firm, które to identyfikują dane przedsiębiorstwa, zespoły, fundacje, a czasem osoby prywatne - choćby mnie.

Przed przystąpieniem do projektowania logo potrzebuję jak najwięcej informacji o tym co dane logo ma reprezentować, dzięki czemu będę mógł w pełni oddać charakter danej działalności.

Każde logo, które projektuję jest w formacie wektorowym, a każdy klient dostaje po wykonaniu pracy pliki AI, EPS, JPG, PNG.

 

Projektowanie sklepów internetowych

Sklepy z najwyższej półki

W swojej karierze zaprojektowałem ok 200 sklepów internetowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu uzyskałem poziom, który zadowoli nawet najbardziej wybredne osoby.

Projekt sklepu internetowego, który oferuję cechuje się nie tylko nowoczesnością i wyjątkowością. Przede wszystkim sklepy, które projektuję są użyteczne i przyjazne dla potencjalnych klientów. Każdy element jest przemyślany w taki sposób by osoba korzystająca ze sklepu nie miała trudności w poruszaniu się po nim i dokonaniu zakupów.

zobacz moje realizacje

Projektowanie DTP

Profesjonalne projekty przygotowane do druku

Oferuję Państwu zaprojektowanie oraz przygotowanie do druku materiałów reklamowych jak i całej papeterii firmowej tj. wizytówki, papiery firmowe, notesy, kalendarzyki.

Wszystkie projekty w zależności od potrzeby projektuję w palecie kolorów CMYK co pozwoli na właściwe odwzorowanie kolorów podczas druku.

Jest to doskonała forma reklamy jak i umacniania wizerunku swojej firmy.

 

Projektowanie profili facebook i google+

Facebook i Google+ to społecznościowa potęga

Popraw swój wizerunek na portalach społecznościowych. Nie bądź nudny i wyjdź na przeciw oczekiwaniom.

Oferuję stworzenie atrakcyjnego profilu na najpopularniejszych portalach społecznościowych: facebook oraz google+.

Dodatkowo profil mogę prowadzić za Ciebie!

 

Dodatkowe usługi

Nie sposób wymienić wszystkie usługi

Pamiętaj, że moja oferta nie ogranicza się wyłącznie do projektowania. Jeśli potrzebujesz kompleksowego rozwiązania z zakresu projektowania stron www, sklepów internetowych, aplikacji webowych napisz do mnie.
 
Pomożemy jako agencja interaktywna Triso.pl