Artur – spokojnie tak możesz się do mnie zwracać. Doskonaleniem swoich umiejętności zajmuję się  od  2006r. Od tego czasu systematycznie odkrywam niesamowite narzędzie pracy – Adobe Photoshop.

 
Wiem, z jak wymagającą branżą mam do czynienia i że pracując jako grafik komputerowy muszę wciąż pozostawać na bieżąco nie tylko z najnowszymi rozwiązaniami programowymi, ale i obowiązującymi rozwiązaniami oraz tendencjami. Cały czas się rozwijam i doskonale swoje umiejętności, nie boję się nowych wyzwań i nie przestaję podnosić sobie poprzeczki. 
Grafika komputerowa stała się moim sposobem na życie co niezwykle mnie cieszy. Ciągły rozwój oraz dążenie do doskonałości pozwala mi na prezentowanie coraz lepszych projektów graficznych.
 
Z początku swojej kariery głównie skupiłem się na edukacji i poznawania programów graficznych. Kolejnym krokiem był typowy freelance. W 2009r. Pracowałem dla firmy Aptus.pl na stanowisku grafika komputerowego/webdesignera i odpowiedzialny byłem głównie za e-commerce – zaprojektowałem blisko 150 e-sklepów.
 
Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że pracując jako grafik komputerowy zajmuję się nie tylko tworzeniem zleconych mi zadań, ale musze wykazać się dużą elastycznością oraz zrozumieniem klienta oraz jego potrzeb. Każde zlecenie to zupełnie nowe wyzwanie i inna organizacja pracy oraz styl wykonywanych przeze mnie projektów. Każdy klient ma przecież swój indywidualny gust i preferencje, którym muszę sprostać i jednocześnie dopasować życzenia klienta do powszechnie obowiązujących zasad i wymogów.
 
Ciągły rozwój oraz potrzeby rynku sprawiły bym zaczął poznawać kolejne dziedziny projektowania – projektowanie wektorowe oraz projektowanie materiałów reklamowych na potrzeby druku jak i animacje webowe. Doszły więc kolejne narzędzia – Flash, Illustrator, InDesign
 
Kolejnym etapem mojej kariery jako grafik komputerowy było otwarcie działalności gospodarczej Triso.pl Arur Marciniak, dzięki czemu mogę jeszcze bardziej elastycznie podchodzić do klientów, między innymi do Ciebie.
 
Jeśli dotarłeś aż tutaj – dziękuję i gratuluję – zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na projektowanie graficzne oraz kontaktu
 

Programy którymi się posługuję:

Adobe Photoshop Adobe Photoshop

Adobe Illustrator Adobe Illustrator

Adobe Flash Adobe Flash

 Adobe InDesign